Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Zobacz nasz nowy magazyn!

Zobacz nasz nowy magazyn!

Cóż, wśród zmieniających się oczekiwań na rynku i rosnących możliwości marketingowych można się nieźle zatracić i odpłynąć niebezpiecznie daleko brzegu, którym zawsze powinien być jednak CIEKAWY MATERIAŁ. Co ważne, ciekawy głównie dla Was, naszych Klientek, obserwujących działania Dalii niejednokrotnie od kilku już lat! Co sezon zastanawiamy się nad tym, czym jeszcze możemy Was zaskoczyć, zainspirować, ucieszyć… Dlatego w najnowszym wydaniu magazynu postawiliśmy na gorące wywiady i inspirujące artykuły, nie tylko na tematy bieliźniane. Dziękujemy, że tak mocno kibicujecie nam we wszystkich nowych projektach i przedsięwzięciach. Mamy nadzieję, że znajdujący się na końcu magazynu lookbook, również tym razem pozytywnie Was zaskoczy. Dajcie nam znać o swoich wrażeniach na Facebooku lub Instagramie! Tutaj zobaczysz katalog w wersji on-line.

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by