Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Zapraszamy do salonów stacjonarnych!

Zapraszamy do salonów stacjonarnych!

W związku z ponownym otwarciem galerii handlowych znów możemy Was zaprosić na zakupy w naszych salonach! Aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo Wam i naszym pracownikom, wprowadziliśmy niezbędne środki ostrożności. Przy wejściu do każdego sklepu znajdziecie płyn do dezynfekcji rąk, prosimy również o zachowanie niezbędnych odległości oraz noszenie maseczek. Na bieżąco dezynfekujemy przymierzalnie, lady, terminale oraz inne powierzchnie, z którymi możecie mieć styczność, zachęcamy także do korzystania z płatności bezgotówkowych. Do oferty salonów stacjonarnych wprowadziliśmy także maseczki ochronne – możecie się u nas zaopatrzyć zarówno w jednorazowe maseczki z atestowaną przez PZH warstwą filtrującą, jak i wielorazowe maseczki w barwne printy z wymiennymi filtrami. Zapraszamy na bezpieczne zakupy!

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by