Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

#WspierajmyPolskieMarki

#WspierajmyPolskieMarki

Nowy sezon, nowe pomysły, nowy cykl na blogu! #WspierajmyPolskieMarki to nie tylko chwytliwy hasztag na Insta – przynajmniej nie dla nas! Postanowiliśmy zakasać rękawy i realnie wesprzeć kobiety prowadzące w Polsce swoje małe i trochę większe biznesy. Stąd pomysł na nową serię i… współprace! Dzięki którym to, na naszym Instagramie regularnie będą odbywać się konkursy we współpracy z kolejnymi partnerkami. To oznacza 2 rzeczy – po pierwsze, ciekawe wywiady na naszym blogu, a po drugie, genialne nagrody do zgarnięcia podczas zabawy! Gotowi poznać nasze uczestniczki? Koniecznie zerknijcie na shapemeup.pl. i oczywiście zaobserwujcie nas w social mediach!

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by