Wysyłka pon. 7 lip.
Model Storm nawiązuje do klasycznych kolorów związanych z morzem, granatu i bieli. Wykorzystany został również w nim motyw
marynarski poprzez delikatne dwubarwne paseczki.
Ten jednoczęściowy strój plażowy wykonany został z elastycznej i szybkoschnącej mikrofibry. Wykorzystany w tym stroju usztywniany krój big K27 nadaje piersiom kształt tulipana i zbiera je do środka, trzy cięcia na dolnej części miski, łącznie z fiszbiną powodują, iż biust jest delikatnie podniesiony i uformowany na okrągło. Krój idealny dla dużych i mało jędrnych biustów. Marszczenie materiału w środkowej części stroju pozwala, zatuszować niedoskonałości sylwetki.
Wyprodukowane w 100% w Polsce z najwyższą starannością o jakość i detale. Kostiumy kąpielowe Dalia Lingerie to synonim komfortu i wysmakowanego designu.
Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.
Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!
Telefon
+48 33 877 16 87
Email
sklep(at)dalia.pl
Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00
Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.