Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Stanikomania & Dalia

Stanikomania & Dalia

Jeśli szukacie recenzji naszej bielizny, to odsyłamy na bloga Kasi ze Stanikomanii! Zawsze powtarzamy, że zakup bielizny musi być świadomym wyborem, dlatego odsyłamy Was do bezpłatnych konsultacji brafitterskich w naszych salonach oraz właśnie do recenzji, takich jak na blogu stanikomania.pl. „Twoje ciało jest OK. takie, jakie jest – a bielizna po to, byś to czuła” – pisze Kasia, a my się w tym w 100% zgadzamy. Wrażenia z noszenia naszej bielizny znajdziecie również na blogu miski dwie.pl. Polecamy!

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by