Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

#ShapeMeUp po raz czwarty

#ShapeMeUp po raz czwarty

Wywiady, porady i oczywiście nasza najnowsza kolekcja – to wszystko znajdziecie w czwartym już wydaniu naszego magazynu #ShapeMeUp, tym razem pod hasłem #KeepChallenge. Z projektantką Mają Madej przyjrzeliśmy się inspiracjom i tkaninom użytym do produkcji bielizny, z prezenterką Eski TV Olą Kot rozmawiamy o wyzwaniach nie tylko przed kamerą, a z aktorką Izą Kapias o apetycie na życie. Prawdziwe historie znajdziecie w cyklu o #RealWomen, a True Stories przybliży Wam sylwetki laureatek naszego konkursu #DaliaChallenge. Nie zabrakło również porad o tym, jak dobrać bieliznę pod konkretną stylizację oraz artykułu o #InstaMamach. Magazyn dostępny już od sierpnia w naszych salonach firmowych oraz na: shapemeup.pl

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by