Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Sesja inspirowana różnorodnością

Sesja inspirowana różnorodnością

W tym roku zdecydowaliśmy się wypuścić w sumie aż dwie kampanie, w których w zupełnie odmienny sposób zaprezentowaliśmy limitowaną kolekcję sezonową „Cała JA”. W jednej z nich – do współpracy zaprosiliśmy doświadczoną modelkę, a w drugiej – ambasadorki marki, które nigdy wcześniej nie zajmowały się zawodowym modelingiem.
„#Bodywithastory. To hasło klucz w przypadku naszej działalności – nie tylko w kontekście projektowania bielizny w szerokiej gamie rozmiarowej. Tym razem postawiliśmy sobie nowe wyzwanie, polegające na uchwyceniu piękna kobiecej różnorodności w obiektywie aparatu. Uważamy, że zdjęcie pełne emocji wyraża więcej niż tysiąc słów. Zamiast opisywać więc co chcielibyśmy przekazać Dalibabkom, aby nie bały się nigdy być sobą – woleliśmy… po prostu im to pokazać!” – komentuje Dariusz Włodarczyk, współwłaściciel marki Dalia.
Efekty sesji możecie podziwiać na naszym Facebooku i Instagramie.

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by