Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Nowy magazyn

Nowy magazyn

Na planie naszej kampanijnej sesji zdjęciowej, spotkał się doświadczony zespół: fotograf Adam Cekiera (autor wielu kampanii, m.in. dla marki LAMANIA czy MISBHV), modelka Ella Zaradzka z agencji Division Model oraz wizażystka gwiazd Dagmara Wróbel. Nad całością czuwała prowadząca marketing Dalii, Agencja Korpo. Niezwykła atmosfera klimatycznej kamienicy w sercu Warszawy, gdzie wynajęliśmy studio, pozwoliła na uchwycenie sensualnych kadrów, również za pomocą fotografii analogowej. Wyszło zmysłowo, nienachlanie i elegancko.
Co sezon zastanawiamy się nad tym, czym jeszcze możemy Was zaskoczyć, zainspirować, ucieszyć… Dlatego w najnowszym wydaniu magazynu postawiliśmy na ciekawe wywiady i inspirujące artykuły, nie tylko na tematy bieliźniane. Dziękujemy, że tak mocno kibicujecie nam we wszystkich nowych projektach i przedsięwzięciach. Mamy nadzieję, że znajdujący się na końcu magazynu lookbook, również tym razem pozytywnie Was zaskoczy. Dajcie nam znać o swoich wrażeniach na Facebooku lub Instagramie! Tutaj zobaczysz katalog w wersji on-line.

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by