Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Nowa kampania

Nowa kampania

Dostrzec piękno w nieoczywistych kadrach. Odwołać się do możliwości fotografii sprzed lat. Złapać emocje. Uchwycić nastrój chwili. To wszystko udało nam się zrobić podczas pracy na planie kampanii wiosna-lato 2023. Dzięki współpracy z doświadczonym fotografem Adamem Cekierą (autorem wielu kampanii, m.in. dla marki LAMANIA czy MISBHV) pozwoliliśmy sobie na kilka dodatkowych, sensualnych zdjęć, uwiecznionych za pomocą fotografii analogowej. Wyszło zmysłowo i elegancko, czyli tak, jak lubimy najbardziej!

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by