Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

NAGRADZAMY MŁODE TALENTY

NAGRADZAMY MŁODE TALENTY

Z prawdziwym zachwytem obserwowaliśmy kolekcje tegorocznych absolwentów Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Podczas gali dyplomowej wyróżniliśmy Alicję Chmielewską – autorkę przepięknych kostiumów inspirowanych wyjątkową estetyką Wschodniej Afryki. -Oczarowało mnie to, jak tamtejsze kobiety, mimo ubóstwa doskonale wyglądają. Chciałam przedstawić historię jednej z takich kobiet, która swoimi kostiumami w nowoczesny sposób pokazuje kulturę i tradycję miejsca, z którego pochodzi. – mówi Alicja w rozmowie z redakcją naszego bloga: shapemeup.pl. Zapraszamy do przeczytania wywiadu!

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by