Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Magazyn #SHAPEMEUP

Magazyn #SHAPEMEUP

W naszych salonach i na blogu znajdziecie piąte już wydanie magazynu #SHAPEMEUP, a w nim odkrywamy zupełnie nową bieliznę sportową, poznajemy sekrety urody i szczupłej sylwetki naszej modelki i ambasadorki – Oli Kowal, a także poruszamy niełatwe tematy – świadomej mody i operacji zmniejszenia biustu z redaktor VOGUE Polska – Harel. Na koniec postrzegamy piękno męskim okiem w krótkiej rozmowie na backstage’u z naszym fotografem i autorem sesji zdjęciowych dla magazynów Viva, Gala czy InStyle – Piotrem Domagałą. Magazyn znajdziecie tutaj. Przyjemnej lektury!

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by