Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Made in Poland znaczy dla nas wiele

Made in Poland znaczy dla nas wiele

Etyczna produkcja to bardzo ważny aspekt naszej działalności. Dlatego wszystkie nasze kolekcje w całości – od projektu, przez konstrukcje i kroje, po szycie i wykończenia – powstają w naszej siedzibie w Makowie Podhalańskim. Certyfikowane materiały, z których tworzymy naszą bieliznę, sprowadzamy od sprawdzonych dostawców m.in. z Polski, Francji, Włoch i Hiszpanii. Dzięki własnej szwalni, możemy nie tylko na bieżąco kontrolować jakość i czuwać nad każdym detalem, ale także mamy realny wpływ na warunki, w jakich powstaje nasza bielizna. Nasz zespół to świetni fachowcy, którzy tworzą fantastyczną atmosferę pracy. Kupując naszą bieliznę, możecie mieć pewność, że wybieracie transparentność i produkty tworzone z autentyczną pasją i zaangażowaniem.

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by