Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Eco trend

Eco trend

Jeżeli śledzicie nasze działania w social mediach, wiecie doskonale, jak bardzo zależy nam na ochronie środowiska. Dawno już zainwestowaliśmy w nowoczesny i ekologiczny park maszynowy. Staramy się też jak najwięcej materiałów pozyskiwać od lokalnych dostawców, minimalizując tym samym powstawanie śladu węglowego. Stworzyliśmy nawet własne eco kubki, które wysyłamy w paczkach z nagrodami konkursowymi naszym Klientkom, zachęcając kolejne osoby do rozwiązań w stylu zero waste. Wciąż było nam jednak mało i mało… Wreszcie nastał jednak moment, w którym oficjalnie możemy pochwalić się nowym, lepszym sposobem pakowania! Teraz kupując bieliznę Dalii otrzymasz ją w gustownym, craftowym pudełku, które powstało z recyklingowanego papieru. Ponadto zamawiając bieliznę online (w przypadku większej ilości modeli) nie wyślemy Ci już kilku małych pudełek, a specjalnie zaprojektowany duży karton, w którym wyeksponowana bielizna przykryta elegancką bibułką, będzie prezentowała się jeszcze lepiej niż do tej pory! Nawet z taśmy klejącej udało nam się zrezygnować i zastąpić ją wewnątrz maleńką naklejką z naszym logo. Jak to mówią – mały krok dla człowieka, wielka ulga dla naszej planety!

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by