Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Davina Reeves-Ciara

Davina Reeves-Ciara

Miss Nowego Jorku 2010, prezenterka i aktorka, znana na YouTube oraz w social mediach jako Therapeutic Mama, prywatnie mama czwórki dzieci – Davina Reeves-Ciara pojawiła się w naszym filmie promującym nową kampanię na sezon wiosna-lato 2021. Możecie ją kojarzyć z serialu „Żmijowisko”, jako prowadzącą program „Kreacje z odzysku” w Polsat Cafe oraz jako autorkę kanałów w social mediach Therapeutic Mama. Cenimy Davinę za stawianie czoła różnym trudnym doświadczeniom życiowym i poruszanie tematów tabu, ważnych z punktu widzenia kobiet. Ta kobieta to wulkan energii! Zawsze pełna optymizmu i nadziei, że będzie dobrze.
Film z kampanii pokazuje pełne beztroski lato, za którym już bardzo zdążyliśmy zatęsknić. Zamiast plaży i egzotycznych krajobrazów, pojawiają się boho plenery – wysokie trawy i jasne wnętrza, gra światła, naturalne ujęcia, niewymuszone pozy. Realizacja odbyła się końcem lata ubiegłego roku. Wideo prezentuje naszą najnowszą kolekcję bielizny, którą nazwaliśmy „Hope”, czyli Nadzieja i strojów kąpielowych, które śmiało moglibyśmy nazwać basicowymi – na każdy sezon, niezależnie od aktualnych trendów. Produkcją kampanii zajęła się Agencja Korpo z Bielska-Białej. Zobacz tutaj wideo z piękną Daviną Reeves-Ciara w roli głównej.

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by