Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Dalibabki na witrynach!

Dalibabki na witrynach!

Z dziewczynami prowadzącymi inspirujące konta na Instagramie działamy wspólnie już od kilku lat, ale nigdy dotąd nasza współpraca nie osiągnęła takiego poziomu jak teraz! Aktualnie na YouTubie znajdziecie filmik z prezentacją nowej kolekcji Dalii w wykonaniu Kasi Zaremby z kanału @Wkondycji, a najlepszych zdjęć pozostałych dziewczyn nie zabraknie również… na naszych witrynach sklepowych! To swoiste podziękowanie dla naszych fantastycznych i niezastąpionych testerek bielizny, a zarazem pokazanie Wam, Drogie Dalibabki, że prawdziwego piękna nie definiuje żaden konkretny rozmiar, kolor, ani kształt. Dalia z założenia również jest przecież kobietą, która jak to mówią – w razie potrzeby, poprawi koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła…

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by