Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

#Dalia52tygodnie

#Dalia52tygodnie

W tym roku, zamiast tworzenia listy noworocznych postanowień, zachęcamy do próbowania, poznawania i odkrywania rzeczy całkiem nowych lub dobrze już znanych. Zasada jest prosta: jeden tydzień – jedno nowe wyzwanie. Nieważne, czy będzie to sport, o którym zawsze marzyłaś, smak wina, którego zawsze chciałaś spróbować czy spojrzenie na siebie w lustrze – po raz pierwszy bez szukania mankamentów.

#Dalia52tygodnie to także kilka okazji do zdobycia nagród za Wasze wysiłki! Przygotowaliśmy konkursy, w których będziecie mogły dzielić się z nami Waszymi postępami. Obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie – co miesiąc nowe okazje do zdobycia bonów zakupowych na bieliznę DALIA oraz modowych i kosmetycznych niespodzianek!

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by