Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Dalia partnerem książki „Styl Bardzo Osobisty”

Dalia partnerem książki „Styl Bardzo Osobisty”

Monika Jurczyk – OSA, to pierwsza polska personal shopper, ekspertka od zakupów i autorka dwóch poradników modowych. Niedawno samodzielnie wydała kolejną książkę – „Styl bardzo osobisty”, której lektura pomoże zrobić porządek nie tylko w szafie, ale przede wszystkim w głowie! Autorka podkreśla wagę nie tylko odpowiedniego doboru ubrania do sylwetki, ale przede wszystkim samoakceptacji, dostrzegania swoich zalet i wzmacniania atutów. Niezmiernie cieszy nas fakt, że jako marka zostaliśmy partnerem tej publikacji, a nasza bielizna jest bohaterem jednego z rozdziałów! Książkę OSY można kupić na stronie stylbardzoosobisty.pl. Serdecznie polecamy!

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by