Model Cosmo przywodzi na myśl ciepłe, połyskujące złotym kolorem promienie zachodzącego słońca na tle turkusowej wody.
Wykonany z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły ten dwuczęściowy strój posiada usztywniane miseczki, o kroju balkonetkowym, który uwydatnia i kształtuje biust.
Ramiączka w stroju są odpinane i można je zastąpić ramiączkami ozdobnymi (znajdują się w zestawie) lub innymi ramiączkami akcesoryjnymi. Strój posiada regulowane i odpinane ramiączka, które można zastąpić ramiączkami ozdobnymi (znajdują się w zestawie) lub innymi ramiączkami akcesoryjnymi.
Solidne metalowe zapięcie z tyłu, utrzymuje biustonosz na swoim miejscu nawet bez ramiączek.
Na cały komplet Cosmo składają się do wyboru figi mini, midi, maxi lub tanga.
Stroje plażowe Dalia Lingerie to design aktualny z obwiązującymi trendami i komfort użytkowania, który wybrała Davina Reeves-Ciara.
Właściwości
Kolekcja
Stroje 2021
Opinie (1)
5/5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Powiadomienie
W naszej witrynie opinie mogą dodawać tylko osoby, które zakupiły produkt. Dodaj opinię
Agnieszka
5
Data dodania:19.08.2021
Cudownie sie prezentuje, i jest bardzo wygodny
Zlokalizuj salon
Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.
Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00
O nas
Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.