Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Bądź z nami w sieci

Bądź z nami w sieci

Niezmiennie zapraszamy Was do lektury naszego bloga shapemeup.pl, na którym znajdziecie wywiady z gwiazdami, w tym rozmowę z aktorką Anną Guzik, a także Edytą Golec z zespołu Golec uOrkiestra. Ponadto publikujemy tam inspirujące artykuły o przedsiębiorczych kobietach w ramach serii „Wspierajmy polskie marki”, w których pojawiła się już m.in: Patrycja Styrna – właścicielka firmy Kamelo Ceramika, czy dwie fantastyczne kobiety stojące za marką Affect Cosmetics. W cyklu „Mój pierwszy raz” bez tabu poruszamy ważne kwestie oraz serwujemy lekkie i przyjemne inspiracje modowe w lifestylowych artykułach. Każda z Was znajdzie tam dla siebie coś interesującego! Jeśli macie pomysły na nowe wpisy, koniecznie odezwijcie się do nas na Facebooku lub Instagramie.

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by