Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Artykuły i lajfy

Artykuły i lajfy

Pandemia i związane z nią skutki, ciągły stres oraz jesienna aura dają się we znaki większości z nas, dlatego hasło #WspieramWkryzysie nabrało nowego znaczenia. Polecamy Wam artykuły i wywiady na blogu shapemeup.pl, w których poznacie historie różnych kobiet, ich pasje i sposób na radzenie sobie w trudniejszych momentach. Dla tych, którzy zamiast czytać wolą oglądać i słuchać, odsyłamy na nasz profil na Instagramie @dalialingerie. Znajdziecie tam zapisy fajfów przeprowadzanych z równie fajnymi babkami, oczywiście na temat naszych kobiecych, różnych spraw. Radzimy w kwestii dbania o zdrowie – także to psychiczne, podpowiadamy w kwestii makijażu, pytamy o realizację marzeń różnych kobiet. Materiały przygotowane przez nas w ostatnich miesiącach to wyraz podziękowania za wsparcie jakie od Was otrzymaliśmy podczas pierwszego lockdownu. Cieszymy się, że doceniacie nasze projekty i polską produkcję! Mamy nadzieję, że naszymi artykułami, rozmowami i poradami pomożemy teraz Wam!

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by