Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Ambasadorki Dalii

Ambasadorki Dalii

Grupa ambasadorek Dalii z miesiąca na miesiąc rośnie w siłę! Są z nami kolejne wspaniałe kobiety, a każda z nich, to inspirująca postać, od której każda z nas może się czegoś nauczyć. Jesteście ciekawe kto dołączył niedawno? Zerknijcie na nasz Instagram (tam publikujemy wszystkie aktualności) i odpalcie bloga Shape me up! Staramy się regularnie wrzucać tam dla Was wywiady, artykuły i felietony – oczywiście we współpracy z naszymi Dalia Girls! Kogo chciałybyście zobaczyć w kolejnych współpracach? A może same znacie kobietę, która prowadzi w sieci swoją ciałopozytywną działalność i chciałaby dołączyć do naszego teamu? Dajcie nam znać w wiadomości prywatnej na Facebooku lub Instagramie! Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu.

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by