Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

Akcja #PomacajSię

Akcja #PomacajSię

Zwracający uwagę tytuł, prawda? O to chodziło. Chcemy zatrzymać Wasz wzrok, za wszelką cenę. W końcu… chodzi o Wasze zdrowie. #PomacajSię to organizowana przez fundację “Kochasz Dopilnuj” kampania społeczna, mająca na celu zwrócenie uwagi na znaczenie samobadania we wczesnym wykrywaniu raka piersi oraz pokazująca siłę i piękno kobiet dotkniętych nowotworem. Kiedy założycielki i pomysłodawczynie projektu skontaktowały się z nami, od razu wiedzieliśmy, że chcemy do niego dołączyć. Dlatego w naszych wszystkich salonach stacjonarnych, na lustrach spotkacie przypominające o badaniach naklejki, a dodatkowo od obsługi możecie otrzymać specjalną ulotkę (na której zamieściliśmy extra rabat na zakupy!). Na blogu Shape me up przeczytacie też obszerny wywiad, w którym dziewczyny z KD opowiadają więcej… oczywiście bez tabu!
Na blogu Shape me up przeczytacie też obszerny wywiad, w którym dziewczyny z KD opowiadają więcej… oczywiście bez tabu!.

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by