Infolinia: +48 33 877 16 87 pon.-pt.: 8.00 – 16.00

25 lat minęło!

25 lat minęło!

W tym roku obchodzimy jubileusz 25 lat działalności naszej firmy! Przez ten czas wiele się zmieniło, jednak pewne rzeczy pozostały niezmienne – naszym priorytetem jest tworzenie bielizny, w której kobiety będą czuły się piękne i wyjątkowe. Tym samym realizujemy wizję założycielki i pomysłodawczyni Dalii, Stanisławy Włodarczyk. Nasz sukces zawdzięczamy pracy wielu osób, na każdym etapie powstawania naszej bielizny – począwszy od projektów Mai Madej i Sabiny Mańki, przez pozostałe działy naszej firmy, po obsługę salonów i sklepu online. Przez wszystkie te lata zdobyliśmy duże doświadczenie w branży. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami tkanin i haftów z Polski oraz z zagranicy, a nasza produkcja odbywa się w 100% w kraju. Hafty, którymi zdobimy niemal wszystkie nasze kolekcje czynią naszą bieliznę wyjątkową.
Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zlokalizuj salon

Wpisz swoje miejsce zamieszkania lub miasto, w którym chcesz znaleźć nasz salon.

Zlokalizuj najbliższy salon
Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!

Wprowadzając i zatwierdzając swoje dane wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera na zasadach określonych w Regulaminie.

Obserwuj nas
Kontakt

Telefon
+48 33 877 16 87

Email
sklep(at)dalia.pl

Nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji w dni robocze w godzinach 8.00 - 16.00

O nas

Od trzech dekad przyświeca nam jeden cel: stworzyć bieliznę, która sprawi, że kobiety poczują się pięknie. Nasza historia zaczęła się w 1994 roku i od tego czasu otworzyliśmy kilkanaście salonów firmowych w największych miastach Polski. Obecni jesteśmy również w kilkuset sklepach multibrandowych. Nasza produkcja odbywa się w 100% w Polsce, a tkaniny i hafty sprowadzamy z Włoch, Francji, Szwajcarii oraz Austrii.

© DALIA Lingerie 2024. All Right Reserved.
e-commerce platform by