Sleep dress - kolekcja nocna w codziennym użytku!

Sukienki w stylu bieliźnianym to kwintesencja nonszalancji i prawdziwej klasy, która afirmuje kobiecość w najlepszym tego słowa znaczeniu. W „Kotce na gorącym blaszanym dachu” nosiła ją Elizabeth Taylor, a w „Człowieku z blizną” Michelle Pfeiffer. Dziś slip dress powraca na fali tęsknoty za latami 90., gdy na wybiegach prezentowały je największe światowe gwiazdy i domy mody. Dlaczego właśnie ten model tak często przewija się w sezonowych trendach? Być może dlatego, że swoją prostą formą nie przytłacza i… nie przebiera. Podkreśla naturalne piękno, oswaja z naszymi kształtami i pozwala po prostu być sobą.
Na naszym blogu Shape Me Up znajdziesz artykuł poświęcony #slipdress, w którym prezentujemy naszą kolekcję nocną w zupełnie nowym wydaniu. Zobaczysz tam gotowe outfity na elegancką randkę, specjalną uroczystość czy… pełen luzu niedzielny spacer z psem! Nauczymy Cię bawić się modą, miksować trendy i wykorzystywać wielokrotnie to, co już masz w swojej garderobie. Wyzbądź się myślenia pt: „Nie mam się w co ubrać” i zyskaj indywidualny styl, który pomoże Ci wyrazić siebie!
Pamiętaj, że to nie wszystko! #Shepemeup to miejsce, które tworzymy z myślą o kobietach – również o Tobie. Dokładamy wszelkich starań, by prezentowane treści były interesujące, rozwojowe i wartościowe. Zapraszamy do wywiadów wspaniałych gości, promujemy inne polskie marki i rozpisujemy się na tematy związane ze światem #fashion, #beauty oraz #slowlife. Dołącz do naszej społeczności i pomóż nam rozwijać portal zgodnie z własnymi sugestiami – liczymy na Ciebie! :))